| Kenteken | G-351-JP |
| Merk | Dacia |
| Type | sandero |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 24-10-2019 |
| Nieuwprijs | € 17.330,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Gewicht | 1115 kg |
| APK vervaldatum | 24-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 24-10-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-10-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 898 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 127 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ad |
| Breedte | 176 cm |
| Lengte | 408 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 555 kg |
| Aanhanger geremd | 1090 kg |
| Technische max massa voertuig | 1538 kg |
| Massa leeg voertuig | 1015 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1538 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | jr5ck000m500 |
| Variant | 05ev |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren