| Kenteken | G-413-HR |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | b 180 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 27-09-2019 |
| Nieuwprijs | € 41.063,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Gewicht | 1405 kg |
| APK vervaldatum | 27-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-09-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-09-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Hoogte | 158 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1955 kg |
| Massa leeg voertuig | 1305 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1955 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fzaa150a |
| Variant | o0h9t2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren
