| Kenteken | G-476-TF |
| Merk | Fiat |
| Type | 500 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 28-11-2019 |
| Nieuwprijs | € 24.635,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 63 Kw | 86 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Gewicht | 1075 kg |
| APK vervaldatum | 19-02-2027 |
| Datum eerste toelating | 28-11-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 2 |
| Motorinhoud | 875 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 116 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 163 cm |
| Lengte | 357 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 230 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1385 kg |
| Massa leeg voertuig | 975 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1385 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 08r |
| Variant | axg1a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-04-2025
Rapport opnieuw genereren