| Kenteken | G-479-ZK |
| Merk | Opel |
| Type | meriva |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 24-06-2014 |
| Nieuwprijs | € 29.130,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1471 kg |
| APK vervaldatum | 14-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 24-06-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-12-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1364 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3675 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.6 l/100km | 1l op 10.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 169 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1995 kg |
| Massa leeg voertuig | 1371 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1995 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bx1j1bgma5 |
| Variant | eadna11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren