| Kenteken | G-515-LX |
| Merk | Toyota |
| Type | verso |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-04-2016 |
| Nieuwprijs | € 28.519,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 97 Kw | 132 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1505 kg |
| APK vervaldatum | 10-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 18-04-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-10-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 154 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 446 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 278 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2125 kg |
| Massa leeg voertuig | 1405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2125 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | zgr20l-gwfepw(4m) |
| Variant | zgr20(wc) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-05-2025
Rapport opnieuw genereren