| Kenteken | G-539-ZR |
| Merk | Saab |
| Type | 9-3 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 29-10-2014 |
| Nieuwprijs | € 43.574,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 162 Kw | 220 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 1605 kg |
| APK vervaldatum | 15-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-10-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.2 l/100km | 1l op 8.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 170 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 467 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2000 kg |
| Massa leeg voertuig | 1505 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | maaa1 |
| Variant | f4zfc |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren