| Kenteken | G-576-RR |
| Merk | Hyundai |
| Type | ix35 |
| Kleur | bruin |
| Bouwjaar | 21-05-2014 |
| Nieuwprijs | € 43.430,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 122 Kw | 166 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Gewicht | 1544 kg |
| APK vervaldatum | 11-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-05-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1999 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 94 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.4 l/100km | 1l op 8.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 197 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 441 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2030 kg |
| Massa leeg voertuig | 1444 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2030 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a61bz1 |
| Variant | f5p44 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-05-2025
Rapport opnieuw genereren