| Kenteken | G-589-HL |
| Merk | Opel |
| Type | karl / viva |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 26-09-2019 |
| Nieuwprijs | € 14.298,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 54 Kw | 73 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 939 kg |
| APK vervaldatum | 26-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 26-09-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-09-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 110 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 368 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 239 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1353 kg |
| Massa leeg voertuig | 839 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1353 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | b11pa5ata3aa |
| Variant | ghxxfxx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-05-2025
Rapport opnieuw genereren