| Kenteken | G-615-TT |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 16-07-2015 |
| Nieuwprijs | € 45.592,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 169 Kw | 230 pk |
| Vermogen per kg | 0,12 Kw/kg |
| Topsnelheid | 248 km/h |
| Gewicht | 1424 kg |
| APK vervaldatum | 12-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-07-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.1 l/100km | 1l op 12.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 149 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 427 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 710 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1880 kg |
| Massa leeg voertuig | 1324 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1880 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd6fd6d9005s7mmon1ml00vr2 |
| Variant | gac4chhax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren