| Kenteken | G-635-KT |
| Merk | Kia |
| Type | ceed |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 06-12-2019 |
| Nieuwprijs | € 25.695,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1334 kg |
| APK vervaldatum | 26-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-12-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-12-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 115 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1840 kg |
| Massa leeg voertuig | 1234 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1840 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m61a11 |
| Variant | f5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren