| Kenteken | G-644-JZ |
| Merk | Renault |
| Type | zoe |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 15-10-2019 |
| Nieuwprijs | € 32.563,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 46 Kw | 63 pk |
| Elektrisch vermogen | 68 Kw | 92 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 135 km/h |
| Gewicht | 1548 kg |
| APK vervaldatum | 15-10-2027 |
| Datum eerste toelating | 15-10-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-10-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 409 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1923 kg |
| Massa leeg voertuig | 1448 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1923 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mblea0300000 |
| Variant | 0v0y |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 16-12-2025
Rapport opnieuw genereren