| Kenteken | G-691-DF |
| Merk | Volvo |
| Type | v60 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 23-02-2015 |
| Nieuwprijs | € 39.329,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1535 kg |
| APK vervaldatum | 23-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-02-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-09-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1560 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 108 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 278 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2110 kg |
| Massa leeg voertuig | 1435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2110 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fw8481?? |
| Variant | fw84 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren