| Kenteken | G-706-NK |
| Merk | Peugeot |
| Type | 208 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-11-2019 |
| Nieuwprijs | € 19.999,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 61 Kw | 83 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Gewicht | 1055 kg |
| APK vervaldatum | 22-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-11-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 108 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 397 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 520 kg |
| Aanhanger geremd | 1150 kg |
| Technische max massa voertuig | 1550 kg |
| Massa leeg voertuig | 955 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | p/1s |
| Variant | chmr |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren