| Kenteken | G-713-NG |
| Merk | Peugeot |
| Type | 108 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 30-10-2019 |
| Nieuwprijs | € 16.854,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 53 Kw | 72 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 915 kg |
| APK vervaldatum | 20-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-10-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-10-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.4 l/100km | 1l op 29.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 85 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 162 cm |
| Lengte | 348 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 234 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1240 kg |
| Massa leeg voertuig | 815 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1240 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | cfb5-h1b000 |
| Variant | s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-05-2025
Rapport opnieuw genereren
