| Kenteken | G-762-JR |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | c 180 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 05-01-2015 |
| Nieuwprijs | € 46.458,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 115 Kw | 156 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 221 km/h |
| Gewicht | 1500 kg |
| APK vervaldatum | 05-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 05-01-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1595 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 130 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2075 kg |
| Massa leeg voertuig | 1400 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2075 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nzaab521 |
| Variant | r231q0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren