| Kenteken | G-846-PG |
| Merk | Porsche |
| Type | 911 carrera s |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 16-01-2018 |
| Nieuwprijs | € 143.440,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 331 Kw | 450 pk |
| Vermogen per kg | 0,22 Kw/kg |
| Topsnelheid | 313 km/h |
| Gewicht | 1535 kg |
| APK vervaldatum | 16-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-01-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2981 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 96 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.7 l/100km | 1l op 9.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 188 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zd |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1915 kg |
| Massa leeg voertuig | 1435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1915 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 30 |
| Variant | cm12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-05-2025
Rapport opnieuw genereren