| Kenteken | G-856-XH |
| Merk | Ford |
| Type | ka |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 22-10-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 51 Kw | 69 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 159 km/h |
| Gewicht | 940 kg |
| APK vervaldatum | 17-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 22-10-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-12-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1242 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 166 cm |
| Lengte | 362 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Wielbasis | 230 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1320 kg |
| Massa leeg voertuig | 840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1320 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 4aaaha |
| Variant | aaaa1u |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-05-2025
Rapport opnieuw genereren