| Kenteken | G-878-LD |
| Merk | Ford |
| Type | b-max |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 31-03-2016 |
| Nieuwprijs | € 23.559,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Gewicht | 1279 kg |
| APK vervaldatum | 06-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 31-03-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-10-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 114 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 408 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 635 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1750 kg |
| Massa leeg voertuig | 1179 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1750 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5abals |
| Variant | m1jh1k |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren

