| Kenteken | G-968-VS |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | e 450 4matic |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 12-12-2019 |
| Nieuwprijs | € 106.991,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 270 Kw | 367 pk |
| Vermogen per kg | 0,15 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1845 kg |
| APK vervaldatum | 25-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-12-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-12-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2996 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 12.1 l/100km | 1l op 8.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 192 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 191 cm |
| Lengte | 499 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 294 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2485 kg |
| Massa leeg voertuig | 1745 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2485 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | czac050a |
| Variant | u05mt1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-08-2025
Rapport opnieuw genereren