| Kenteken | GB-138-L |
| Merk | Renault |
| Type | clio |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 14-10-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1155 kg |
| APK vervaldatum | 30-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-10-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-04-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1149 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 535 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1570 kg |
| Massa leeg voertuig | 1055 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1570 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | cr1jbh |
| Variant | cr1j |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-08-2025
Rapport opnieuw genereren