| Kenteken | GBR-41-P |
| Merk | BMW |
| Type | 330e xdrive |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 24-10-2023 |
| Nieuwprijs | € 89.131,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 137 Kw | 186 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 217 Kw | 295 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1955 kg |
| APK vervaldatum | 24-10-2027 |
| Datum eerste toelating | 24-10-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-03-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 285 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2405 kg |
| Massa leeg voertuig | 1855 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2405 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | iaw50700 |
| Variant | 71cy |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-06-2025
Rapport opnieuw genereren
