| Kenteken | GH-196-G |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | c 350 e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 29-05-2015 |
| Nieuwprijs | € 61.864,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 155 Kw | 211 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1840 kg |
| APK vervaldatum | 22-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-05-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-05-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1991 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2305 kg |
| Massa leeg voertuig | 1740 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2305 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nzaab501 |
| Variant | r24mp0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-01-2026
Rapport opnieuw genereren