| Kenteken | GJT-72-H |
| Merk | Skoda |
| Type | karoq |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 12-11-2024 |
| Nieuwprijs | € 38.725,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Gewicht | 1364 kg |
| APK vervaldatum | 12-11-2028 |
| Datum eerste toelating | 12-11-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-11-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ea |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1890 kg |
| Massa leeg voertuig | 1264 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1890 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nfm6fm6aj0274we15n0n1a1a |
| Variant | acdusax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren