| Kenteken | GK-626-F |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 07-05-2010 |
| Nieuwprijs | € 18.805,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 51 Kw | 69 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1067 kg |
| APK vervaldatum | 04-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 07-05-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-06-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1198 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 128 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 530 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1550 kg |
| Massa leeg voertuig | 967 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm5fm52t111llnvr07mg |
| Variant | abcgpa |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-06-2025
Rapport opnieuw genereren
