| Kenteken | GNN-44-L |
| Merk | BMW |
| Type | z reihe |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 07-06-2010 |
| Nieuwprijs | € 73.200,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 190 Kw | 258 pk |
| Vermogen per kg | 0,13 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1490 kg |
| APK vervaldatum | 04-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 07-06-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-10-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2996 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik stad | 12.4 l/100km | 1l op 8.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 199 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 424 cm |
| Hoogte | 129 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1745 kg |
| Massa leeg voertuig | 1390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1745 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5a |
| Variant | lm51 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren