| Kenteken | GRL-71-S |
| Merk | Ford |
| Type | kuga |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 31-10-2024 |
| Nieuwprijs | € 50.544,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 112 Kw | 152 pk |
| Elektrisch vermogen | 112 Kw | 152 pk |
| Totaal vermogen | 224 Kw | 305 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1859 kg |
| APK vervaldatum | 31-10-2028 |
| Datum eerste toelating | 31-10-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-10-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2488 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ea |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 271 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2400 kg |
| Massa leeg voertuig | 1759 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2400 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 553dnnbfsas |
| Variant | bgda1fx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-09-2025
Rapport opnieuw genereren