| Kenteken | GST-20-B |
| Merk | Renault |
| Type | scenic e-tech electric |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 25-11-2024 |
| Nieuwprijs | € 50.200,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 58 Kw | 79 pk |
| Elektrisch vermogen | 160 Kw | 218 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1917 kg |
| APK vervaldatum | 25-11-2028 |
| Datum eerste toelating | 25-11-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-11-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 447 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 279 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2441 kg |
| Massa leeg voertuig | 1817 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2441 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | j1eea7k000b0 |
| Variant | he2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 27-03-2025
Rapport opnieuw genereren