| Kenteken | GX-258-F |
| Merk | Skoda |
| Type | fabia |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 08-09-2015 |
| Nieuwprijs | € 17.474,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1109 kg |
| APK vervaldatum | 16-09-2026 |
| Datum eerste toelating | 08-09-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-09-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 107 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1564 kg |
| Massa leeg voertuig | 1009 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1564 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nfm5fm52t106n617 |
| Variant | abcjzcx01 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-10-2025
Rapport opnieuw genereren
