| Kenteken | GZ-279-J |
| Merk | Seat |
| Type | leon |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-03-2011 |
| Nieuwprijs | € 33.510,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 155 Kw | 211 pk |
| Vermogen per kg | 0,11 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 21-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-03-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-09-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 3800 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 10 l/100km | 1l op 10 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 170 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1890 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1890 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | sgnfm62q0117mg |
| Variant | afcczbx01 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-12-2025
Rapport opnieuw genereren