| Kenteken | H-015-HT |
| Merk | Seat |
| Type | arona |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 11-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 26.469,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Gewicht | 1180 kg |
| APK vervaldatum | 11-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 11-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-02-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 113 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 414 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 590 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1615 kg |
| Massa leeg voertuig | 1080 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1615 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5sfm5df0094bf3a1ba |
| Variant | xdkla |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren