| Kenteken | H-071-KF |
| Merk | Volvo |
| Type | v60 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 28-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 55.603,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 184 Kw | 250 pk |
| Vermogen per kg | 0,11 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 1708 kg |
| APK vervaldatum | 28-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-02-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1969 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 154 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2230 kg |
| Massa leeg voertuig | 1608 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2230 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zw25vd0? |
| Variant | zw25 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 23-05-2025
Rapport opnieuw genereren