| Kenteken | H-106-FS |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 22-04-2010 |
| Nieuwprijs | € 10.164,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 77 Kw | 105 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1088 kg |
| APK vervaldatum | 03-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 22-04-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 124 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 540 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1570 kg |
| Massa leeg voertuig | 988 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1570 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm62u008llnvr07mg |
| Variant | abcbzb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren