| Kenteken | H-112-JK |
| Merk | BMW |
| Type | 7er reihe |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 10-06-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 300 Kw | 408 pk |
| Vermogen per kg | 0,15 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2020 kg |
| APK vervaldatum | 12-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 10-06-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-02-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 4395 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 16.4 l/100km | 1l op 6.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.4 l/100km | 1l op 8.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 266 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 507 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 307 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2575 kg |
| Massa leeg voertuig | 1920 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2575 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren