| Kenteken | H-126-JV |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 29-10-2015 |
| Nieuwprijs | € 41.522,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Gewicht | 1426 kg |
| APK vervaldatum | 26-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-10-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-02-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 124 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 710 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1900 kg |
| Massa leeg voertuig | 1326 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1900 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7am006ll657mm |
| Variant | aeczcax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren