| Kenteken | H-128-JX |
| Merk | Volkswagen |
| Type | tiguan |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 21-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 44.740,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1650 kg |
| APK vervaldatum | 13-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 21-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-02-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Hoogte | 166 cm |
| Wielbasis | 279 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2280 kg |
| Massa leeg voertuig | 1550 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2280 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7gc008l7n4nvr24bf1csa |
| Variant | acdpcax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren