| Kenteken | H-173-GS |
| Merk | Porsche |
| Type | 911 carrera 4s |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 01-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 189.462,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 331 Kw | 450 pk |
| Vermogen per kg | 0,20 Kw/kg |
| Topsnelheid | 306 km/h |
| Gewicht | 1640 kg |
| APK vervaldatum | 31-10-2027 |
| Datum eerste toelating | 01-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-02-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2981 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 93 db |
| Toerental geluidsniveau | 3325 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.8 l/100km | 1l op 12.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.1 l/100km | 1l op 9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9 l/100km | 1l op 11.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 207 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 452 cm |
| Hoogte | 129 cm |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2010 kg |
| Massa leeg voertuig | 1540 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2010 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2400000 |
| Variant | cb22 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-10-2025
Rapport opnieuw genereren
