| Kenteken | H-244-PK |
| Merk | Renault |
| Type | clio |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 31-03-2020 |
| Nieuwprijs | € 19.685,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Gewicht | 1165 kg |
| APK vervaldatum | 31-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-03-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-03-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1603 kg |
| Massa leeg voertuig | 1065 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1603 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mt5ta08a5000 |
| Variant | be2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren