| Kenteken | H-284-KV |
| Merk | Hyundai |
| Type | i 30 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 04-03-2020 |
| Nieuwprijs | € 27.042,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1295 kg |
| APK vervaldatum | 04-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 04-03-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-03-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 434 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m61az1 |
| Variant | b5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 23-06-2025
Rapport opnieuw genereren