| Kenteken | H-284-XJ |
| Merk | Lexus |
| Type | nx300h |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 22-02-2017 |
| Nieuwprijs | € 54.540,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 114 Kw | 155 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1860 kg |
| APK vervaldatum | 01-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-02-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2494 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 121 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2395 kg |
| Massa leeg voertuig | 1760 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2395 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ayz15l-awxlbw(2d) |
| Variant | ayz15(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren