| Kenteken | H-291-GT |
| Merk | Mini |
| Type | cooper s roadster |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 22-03-2013 |
| Nieuwprijs | € 33.494,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,11 Kw/kg |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Gewicht | 1260 kg |
| APK vervaldatum | 08-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-03-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | 373 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Wielbasis | 247 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1475 kg |
| Massa leeg voertuig | 1160 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1475 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5h0c0 |
| Variant | sy31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren