| Kenteken | H-441-HL |
| Merk | Lexus |
| Type | is300h |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 09-08-2016 |
| Nieuwprijs | € 53.774,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 133 Kw | 181 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1695 kg |
| APK vervaldatum | 26-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 09-08-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-02-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2494 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 68 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 101 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 467 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 280 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2145 kg |
| Massa leeg voertuig | 1595 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2145 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ave30l-aexlhw(2q) |
| Variant | ave30(e) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren