| Kenteken | H-489-FZ |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 17-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 36.054,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Gewicht | 1375 kg |
| APK vervaldatum | 27-06-2027 |
| Datum eerste toelating | 17-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 130 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Hoogte | 159 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 687 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1870 kg |
| Massa leeg voertuig | 1275 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1870 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | f71 |
| Variant | f |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-10-2025
Rapport opnieuw genereren