| Kenteken | H-531-DL |
| Merk | Alfa Romeo |
| Type | giulia |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 31-12-2019 |
| Nieuwprijs | € 46.465,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 148 Kw | 201 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 1504 kg |
| APK vervaldatum | 31-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 31-12-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-12-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9 l/100km | 1l op 11.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 153 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 745 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2005 kg |
| Massa leeg voertuig | 1404 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2005 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5ag |
| Variant | aba2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren