| Kenteken | H-604-PL |
| Merk | La strada |
| Type | regent s 4x4 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 03-04-2020 |
| Nieuwprijs | € 91.087,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 3018 kg |
| APK vervaldatum | 14-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 03-04-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-04-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.9 l/100km | 1l op 11.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 11.5 l/100km | 1l op 8.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.9 l/100km | 1l op 10.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 261 g/km |
| Emissienorm | euro vi d |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2800 kg |
| Technische max massa voertuig | 4100 kg |
| Massa leeg voertuig | 2918 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 4100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2d9cbc4 |
| Variant | rbfb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren
