| Kenteken | H-632-KV |
| Merk | BMW |
| Type | 1er reihe |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 18-02-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Gewicht | 1340 kg |
| APK vervaldatum | 05-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-02-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-03-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1599 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 424 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1765 kg |
| Massa leeg voertuig | 1240 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1765 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | aa |
| Variant | ue31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-05-2025
Rapport opnieuw genereren