| Kenteken | H-636-SK |
| Merk | Alfa Romeo |
| Type | alfa giulietta |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 31-08-2015 |
| Nieuwprijs | € 42.479,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 177 Kw | 241 pk |
| Vermogen per kg | 0,13 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 19-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-08-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-05-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1742 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.5 l/100km | 1l op 10.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 157 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 435 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1825 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1825 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 16b |
| Variant | fxr11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren