| Kenteken | H-642-FD |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 16-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 23.620,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Gewicht | 1155 kg |
| APK vervaldatum | 16-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 106 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 570 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1610 kg |
| Massa leeg voertuig | 1055 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1610 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5df002n2vr24bf1ca0 |
| Variant | abdkla |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren