| Kenteken | H-660-FG |
| Merk | Volvo |
| Type | v40 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 07-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 31.085,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1446 kg |
| APK vervaldatum | 10-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1965 kg |
| Massa leeg voertuig | 1346 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1965 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mv33v0?? |
| Variant | mv33 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-06-2025
Rapport opnieuw genereren