| Kenteken | H-661-FX |
| Merk | Mazda |
| Type | cx-5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-04-2019 |
| Nieuwprijs | € 54.254,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 143 Kw | 194 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Gewicht | 1663 kg |
| APK vervaldatum | 30-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 30-04-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2488 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 164 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 455 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2140 kg |
| Massa leeg voertuig | 1563 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2140 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | afw0 |
| Variant | gwm |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-04-2025
Rapport opnieuw genereren