| Kenteken | H-715-GT |
| Merk | Ford |
| Type | fiesta |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 31-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 20.821,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1164 kg |
| APK vervaldatum | 04-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 31-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-01-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 65 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 94 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 176 cm |
| Lengte | 407 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1064 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5cdpmnapjaz |
| Variant | m0jb1jx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 16-04-2025
Rapport opnieuw genereren